Dětský den VI.

22.06.2021

Po roční nucené pauze jsme měli opět možnost se společně sejít a užít si trochu zábavy.
 V sobotu 19.6. 2021 se uskutečnil již šestý ročník dětského dne a přesto, že na přípravy toho letošního ročníku byl pouze týden a i přes to, že teploty přes den atakovali tropických 36°C, si děti svůj den pořádně užili.

Celé odpoledne se neslo v duchu Encovanského osmiboje, ve kterém děti soutěžili v disciplínách jako vodní slalom, lukostřelba, golf, střelba na hokejovou a fotbalovou bránu, šipky, překážkový běh a ping pong. Na každém stanovišti dostali sladkou odměnu a také pátrali po indicii, která je dovedla k vyluštění tajenky. Vyluštěná tajenka byla klíčem ke kouzelnému košíku, který ukrýval spoustu zajímavých cen. Hlavního programu se zúčastnil také Hasičský záchranný sbor z Polep, který předvedl svou moderní techniku a v závěru pak dětem vytvořil oblíbenou pěnovou party. 


Aby si zábavu užili i rodiče, později odpoledne se uskutečnil první ročník Encovanského turnaje o zlatý pohár v Pétanque.
Jeho majitelé se zaslouženě stali Pavel Ranš a Michaela Jůnová, kteří zvítězili v každé skupině.

 

Dovolte mi touto cestou poděkovat vám všem, kteří jste se na akci podíleli a i přes tropické teploty, jste pomohli s jeho realizací. Rád bych také poděkoval Hasičskému záchrannému sboru z Polep, který je nedílnou součástí této akce, obci Polepy, která nás finančně podporuje, společnosti Blacksheep Bar z Ústí nad Labem, která věnovala slevu 50% na výčepní pivo a Pavlu Vaškovi z Roudnice nad Labem, který zapůjčil ozvučení.