Veřejné akce

V obci pořádáme spoustu krásných akcí převážně pro děti a každým rokem je neustále vylepšujeme.

Níže můžete spolu s námi nahlédnout do historie a my se budeme těšit na Vaši přízeň u dalších ročníků a novinek, které připravujeme.

V každém albu naleznete odkaz do galerie. Album si můžete stáhnout, případně přidat své fotografie.

Pro zaslání fotografií v původní velikosti pište na info@obec-encovany.cz

Přidání fotek podléhá autorizaci, nově přidané fotky mohou být dostupné až následující den.


V sobotu 18.6 2022 se konal již sedmý ročník Encovanského dětského dne. I letos jsme se museli potýkat s tropickými teplotami, které se do jisté míry odrazily i na návštěvnosti. Letošní ročník se nesl v duchu "Survivor - Trosečník".
Na děti čekalo zábavné odpoledne plné soutěží o ceny, ve kterých se utkali v nejrůznějších disciplínách,které...

Máme za sebou další povedou akci, tentokrát v podobě stavění májky a pálení čarodějnice.Pálení čarodějnic slavili už staří Keltové, kteří se tak loučili se zimou a vítali jaro. Od těch dob prošel svátek řadou změn a podepsalo se na něm i křesťanství.Noc ze 30. dubna na 1. května je významným datem. Nachází se v kalendáři mezi jarní rovnodenností a...

Když už měli děti ty prázdniny a venku to začalo vonět jarem, byla by škoda toho nevyužít a zůstat doma. V sobotu byl vyhlášen výlet za pokladem, který byl důmyslně ukryt v zaniklé obci Prachová. V pondělí jsme vyrazili do Zahořan na zmrzlinu a cestou lovili Pokémony. Pokémonů se podařilo nalézt hodně, ani jsme to nedokázali spočítat. Aby to...

Již po třetí jsme se na Štědrý den sešli v kapli Andělů strážných, abychom se na chvíli zastavili, popřáli si krásné Vánoce a prohodili několik vřelých slov se svými sousedy. Mám nesmírnou radost, že se nás pokaždé schází čím dál tím víc, a to přitom naše "Půlnoční" vznikla v podstatě čistou náhodu.
Jednou jsme se takhle před Vánoci...


Kalendář akcí