Veřejné akce

V obci pořádáme spoustu krásných akcí převážně pro děti a každým rokem je neustále vylepšujeme.

Níže můžete spolu s námi nahlédnout do historie a my se budeme těšit na Vaši přízeň u dalších ročníků a novinek, které připravujeme.

V každém albu naleznete odkaz do galerie. Album si můžete stáhnout, případně přidat své fotografie.

Pro zaslání fotografií v původní velikosti pište na info@obec-encovany.cz

Přidání fotek podléhá autorizaci, nově přidané fotky mohou být dostupné až následující den.


Již po páté jsme se na Štědrý den sešli v kapli Andělů strážných, abychom se na chvíli zastavili, popřáli si krásné Vánoce a prohodili několik vřelých slov se svými sousedy. I letos se celebrování zhostil anglikánský kněz Ctirad Veselský, který svým kázáním vytvořil krásnou a důstojnou atmosféru celé mše.

Plamínek odebraný z věčného ohně, který hoří v jeskyni pod bazilikou Narození Páně v Betlémě v centrální části Palestiny, představuje symbol míru, lásky, naděje a přátelství. Rozvoz světla zajišťují skauti a skautky z celého světa. Do České republiky ho od roku 1990 z Rakouska dovážejí skauti a stráží ho společně s dobrovolnými hasiči, až do 24....

V obci Encovany se každý rok v období kolem Halloweenu děje něco zvláštního. Cesty se mění v tajemná místa a s úderem tmy, se začnou objevovat nadpřirozené bytosti. A to vše, se děje díky jedinečné Strašidelné stezce, která se stala tradičním podzimním zážitkem nejen pro obyvatele naší obce.


Kalendář akcí