Mobilní rozhlas - Změna technického řešení

26.09.2022

Milí sousedé, dovoluji si Vás upozornit na provedenou změnu ve službě "Mobilní rozhlas" obce Encovany.
Vzhledem k technickým potížím a nedostatkům které se poslední dobou objevovali, jsem celé řešení přesunul do nového prostředí.
Spolu s touto změnou přichází i několik novinek.

Původní brána 999111 zaniká a nahrazuje ji nová brána 999200.
Nové řešení umožňuje více-znakové zprávy.

Sdělení tedy nebude rozděleno do několika zpráv, ale zobrazí se jako jedna zpráva.

Automatické alarmy na nepříznivé klimatické podmínky pro naší obec jsou nyní procentuálně přesnější, což snižuje četnost těchto oznámení na nezbytné a zároveň zvyšuje relevanci a přesnost.

Registrační formulář, případně formulář pro zrušení odběru zůstávají na totožném místě.
Veškeré dosud registrované kontakty jsem do nového řešení převedl automaticky. Pro pokračování v odběru tedy není třeba nic dělat.

Pevně věřím, že tato změna bude pozitivní a zaslaná sdělení tak budou přehlednější a srozumitelnější.

-TV-